E njihni dot? Sot është një prej vajzave më të bukura shqiptare (fotot)

286

Vajza që shihni në foto, është mjaft e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.

 

Ajo është një prej vajzave më të bukura në Shqipëri dhe ndonëse kanë kaluar mbi 10 vjet që kur u shpall Miss Albania, bukuria e saj akoma nuk ka ndryshuar pasi Agnesa Vuthaj e ka bukurinë e lindur.

 

E bërë nostalgjike për vitet e kaluara Agnesa ka publikuar një foto kur ishte 13 vjeçe.

 

Lexo edhe:   Aktorja shqiptare e pranon shtatzaninë: Po i bëj të dyja do ndjek edhe karrierën do krijoj dhe familjen time