Do shkaktojnë shumë “zhurmë”, zbulohen dy personazhe të tjerë të “Big Brother VIP”

155

Këtij sezoni të “Big Brother VIP” do ti bashkohen shumë emra të njohur për publikun.

Mësohet se do të marrë pjesë ish-konkurenti i “Big Brother” Valer Kolnikaj si dhe kantautori Robert Aliaj.

Pa dyshim që të dy personazhet kanë stile të ndryshme dhe pritet që me sjelljen e tyre të bëhen protagonistë duke shkaktuar shumë “zhurmë” për publikun.

Më herët u konfirmuan si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj. Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristeri.

Lexo edhe:   “Dua të jesh serioze”/ Antonela ia pret shkurt Blerimit: Nëse nuk të pëlqejnë provokimet, mirupafshim!