Pushimet nuk shkuan siç duhej, Eni Koçi e pëson keq. Tani gjendet e fashuar (foto)

95

Çifti shumë i dashur nga publiku, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj kanë shkuar me pushime në Theth. Mirëpo, këngëtares i ka ndodhur një incident. Ajo është rrëzuar dhe ka lënduar këmbën.

Ka qenë vetë Eni që ka publikuar në Instastory një foto të gjurit të fashuar, krahas së cilës ka shkruar: “U ruajta sa u ruajta për të mos u rrëzuar kur dolëm nëpër male dhe si përfundim u rrëzova sa dola nga makina”.

Megjithatë, ky incident nuk e ka penguar Enin të shijojë pushimet e lumtur.

Lexo edhe:   Antonela festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa me të ftuar VIP