“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”, nami sot në Përputhen

101

Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, edhe pse takimi i tyre i parë shkoi më mirë.

 

Gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”, Ada zgjodhi që t’i sillte një dhuratë ironizuese Edit, për komentet që i ka dhënë në puntatat e kaluara.

 

“Pas të gjithë debateve të këtyre ditëve, doja t’i jepja një dhuratë Princit, një biberon që kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë. Ta kam kombinuar dhe ngjyrën”, i ka thënë ajo Edit.

 

Ndërkohë Edi ia ka kthyer menjëherë duke i thënë që duhet ta vendosë dhuratën që i solli në një vend tjetër.

 

“Këtë ta vendosë diku tjetër më mirë”, i ka thënë ai.

 

Ada i është kthyer duke i thnënë se ka dëgjuar shumë gjëra nga ai për të cilat duhet t’i vijë turp nga vetja,

 

“Ti vije ku të duash. Kam dëgjuar shumë gjëra dhe duhet të të vijë turp nga vetja”.

Lexo edhe:   Fiori Dardha U Largua Nga Spektakli Pas Sherrit Me Robert Aliajn, Flet Për Herë Të Parë Moderatorja: Ja Pse E Braktisa…