“Kur isha 22 vjeç shkoja me 50-vjeçare” Habit Milaim Zeka

344

“A është seksi në moshë të madhe tabu për shqiptarët”, ishte kjo tema në “Shqipëria live”, ku i ftuar ishte edhe Milaim Zeka.

 

 

Ai tregoi se në rini shkonte me gra me diferencë shumë të madhe moshe nga ai ndërsa virgjërinë e ka humbur 18 vjeç dhe sërish me një grua më të madhe në moshë.

 

“Kam shkuar me grupmoshën e femrave që kanë pasur diferencë shumë të madhe moshe me mua. Unë e kam humbur virgjërinë 18 vjeç, ajo 33 vjeç. Kur isha 22 vjeç shkoja me 50-vjeçare”, tha Milaimi.

Lexo edhe:   “T’kom pike t’dobt”/ Fifi i shpreh publikisht “dashurinë” Flori Mumajesit: S’ka asgje ma me vlere per mu se...