ÇUDIA! Berisha për 10 ditë i nxjerr THINJAT Bashës, kreu i PD harron të lyejë flokët

123

Lulzim Basha, njeriu që nuk thinjet kurrë, ai ka tentuar të dalë nga selia për të pirë një kafe tek oborri PD,

ku çuditërisht edhe çadrën e ka gjetur me slogane serbe, por gjithsesi ajo që ka rënë në sy tek gazetarët, është se Lulzim Bashës i kishin dalur thinjat.

Disa reporterë, kolegët tanë, të cilët ndodheshin atje afër, thanë se për herë të parë kanë parë se Luli kishte thinja, dhe më pak brilantinë në flokët e tij.

Thinjat duken qartazi. Pas gati 10 ditësh betejë me Sali Berishën, Lulzim Bashës i dalin thinjat të cilat mesa duket ka harruar t’i lyejë apo të vendosë brilantinën.

Fotot më poshtë tregojnë se vërtet Lulzim Basha pas 10 ditësh betejë me Berishën, ose ka harruar ti lyejë flokët me bojë dhe ta lërë pasdore.

Lexo edhe:   E LIDHUR ME REGJISORIN E EMISIONIT, SHENJA TË TJERA QË KONFIRMOJNË TË VËRTETËN E ARBANA OSMANIT