Rastësi e frikshme! Tërmĕt pas dy vitesh në të njëjtën datë, gazetarja shqiptare e përjeton në të njëjtin vend (VIDEO)

126

Lëkundje tërmeti janë ndjerë rreth orës 16:05 në Tiranë, pasditen e sotme (21 shtator).

 

Shikoni reagimin gazetares Besmira Pelushaj e cila ishte në transmetim në drejtpërdrejtë gjatë edicionit informativ të orës 16:00 në RTV Ora, kur u ndjenë lëkundjet e tërmetit.

 

Dy vite më parë, në 21 shtator 2019 gazetarja Pelushaj ka qenë sërish në transmetim të drejtpërdrejtë kur u ndjenë lëkundjet e shtatorit./OraNews/

 

Lexo edhe:   Ndërron jetë ish- ministri dhe ish- deputeti i Shkodrës Ahmet Osja…