E frikshme/ Ditëlindja e aktores gati sa nuk përfundon në tragjedi, i marrin flakë flokët kur do frynte qirinjtë

127

Festa e ditëlindjes së aktores amerikane, Nicole Richie, është kthyer në një ‘tmerr’ të vërtetë.

Teksa ishte duke fryrë qirinjtë në vigjilje të ditëlindjes së saj të 40-të, ndodhi një episod i pa hijshëm. Gjatë këtij momenti, Nicole, ndez aksidentalisht flokët me qirinjtë e tortës.

Flokët ndizen me shpejtësi dhe aktorja reagon e trembur.

“Deri tani 40-at janë zjarr,” shkroi ai në mbishkrimin që shoqëroi videon.

Lexo edhe:   Habit gjyshja 70-vjeçarja: Jam 6 muajshe shtatzënë, më kanë thënë se është vajzë