Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, shoferja humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën elektrike

458

Një aksident ka ndodhur gjate pasdites në aksin Lezhë-Shkodër.

Një drejtuese mjeti ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe përplasur me shtyllën elektrike.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Mabe të qarkut Lezhë.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe:   Pamje nga aksidenti i ish-deputetit... 100 mijë euro shkojnë në kosh! Benz-i thyen xhamat e localist