“S’dal me ty se e ke b**** e madhe”/ Edi nuk përmbahet ndaj Adës: Je e bërë kokë e këmbë…

130

Kjo pas fjalëve që Edi kishte thënë për Adën gjatë takimit me vajzën tjetër.

 

 

“Nuk më pëlqejnë vajzat e bëra”, tha Edi që më pas kërkoi shpjegim nga Ada.

 

Kur u pyet nga Arjani dhe Bora, Edi tha në nerva e sipër se “s’dal me të se e ka b**** e madhe”, se kjo duket që nga avioni lart që është krejt e bome, kokë e këmbë, është silikon komplet”.

Lexo edhe:   U divorcua Grida Duma rrëfen frikën e saj të madhe: Nuk mund te jetoj pa të