“Njeriu bëhet budalla vetëm një herë”/ E pyesin se kur do të martohet, ja përgjigja e Robert Berishës

100

Ai është njëri prej artistëve më të komentuar në rrjetet sociale e po ashtu edhe shtypin rozë.

 

Bëhet fjalë për këngëtarin Robert Berisha, i cili viteve të fundit është përfolur mjaft shumë për statusin e jetën personale.I njëjti së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Morning Show” në RTV Ora dhe u pyet se çfarë urren më shumë kur e pyesin.

 

Berisha theksoi se janë bërë të bezdisshme pyetjet rreth asaj se ‘a është beqar’ dhe se ‘kur do të martohet?.

 

 

Të tilla pyetje nuk i munguan as në këtë intervistë, gjersa u përgjigj me shaka: “Njeriu bëhet budalla vetëm një herë në jetë”, tha ai duke qeshur.Artisti i mirënjohur ndërkohë që pa ndarjes nga Nora Istrefi po vazhdon të jetë beqar.Ai i është përkushtuar më shumë programit të ri e gjithashtu edhe vajzës, Renee.

Lexo edhe:   E gjeni dot se kush është? Sot është këngëtare e njohur dhe jeton në Gjermani