“Ne, përgjithmonë”, deputeti i njohur shqiptar i jep fund beqarisë (FOTO)

98

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Erolida Januzajn.

 

Lajmin e ka bërë me dije vetë deputeti me anë të disa fotove në rrjetet sociale. Ai ka postuar disa foto, ku vetë shfaqet i veshur me një kostum blu të errët, ndërsa Erolida e veshur me të bardha duket shumë elegate.

 

“Ne, përgjithmonë” shkruan deputeti në postimin e tij.

 

Lexo edhe:   ‘Bëre si i lënduar dhe sikur nuk dije asgjë’, Tea i kthehet keq Andit pas skandalit të fotove me Beartin