“Më merr në telefon o debil se dua të të them diçka”/ Publikohen mesazhet e Adës me Edin

171

Pas debateve në studio me Adën, Edi ka vendosur të bëjë publike mesazhet që ka shkëmbyer me të dhe i shkruan vazhdimisht duke i kërkuar që të flasin për diçka.

 

Ada tha se Edi e telefononte për t’i kërkuar taksi, ndërsa mohonte se i ka shkruajtur Edi. Por në bisedat mes tyre vihet qartë se kanë komunikuar dhe për ambientet që frekuentojnë.

 

Edi: Çdo mëngjes më shkruante dhe i kam të gjitha mesazhet.

 

Ada: Ka qenë ky që më ka marrë.

 

Edi: Boll fake je dhe këtu do me dalë fake. Do me ti nxjerrë mesazhet?

 

Ada: Po nxirri. Më merrte në telefon më thoshte do më sjellësh një taksi.

 

Edi: Mos fol se e hupe fytyrën.

 

Ada: Nuk jemi takuar, thjesht kërkonte taksi Edi. Ky më ka marrë në telefon dhe i kam thënë për cfarë merr, por ishte arsye për të folur me mua. Qesh sa të duash se ke dhe takimin tim.

 

Arjani: Tek ty do vinte?

 

Ada: Jo. Më ka marrë vetëm për faktin se gjente arsye për të folur dhe i kam thënë gjete arsye për të folur. Ai më tha “Nuk tregon interes për mua.” Të shikon një publik i tërë dhe ke thënë të njëjtat gjëra për mua.

Lexo edhe:   “Më kërkuan që të…”/ Tea lëshon deklaratën e fortë dhe hedh akuza ndaj moderatorit të njohur: Ja si më largoi nga puna Ardit Gjebrea