Gazetari rrëfen historinë e pazakontë të shoqeve 20-vjeçare

87

Gazetari i njohur, Bledi Mane, ka bërë një deklaratë mjaft habitëse, ku ka treguar rastin e një mikeshe të tij, e cila shkonte me 50-vjeçarët vetëm për para.

Këtë histori e tregoi një ditë më parë teksa ishte i ftuar në “Trotuar” në “E Diell” dhe tema ishte nëse duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40 vjeç në klube nate.

E për të mos mjaftuar vetëm kjo, ajo çka ishte tejet e pabesueshme ishin fjalët e 50-vjeçarit kundrejt vajzës.

“Do të tregoj eksperiencën e një shoqes time. Një vajzë 23-vjeçare e ngacmonte një 50 vjeçar, i cili ishte në gjendje të mirë ekonomike.

Kryenin marrëdhënie një herë në javë, 50-vjeçari e paguante dhe i thoshte:

“Këto para që po ti jap shko edhe shpenzoi me të dashurin që ti e do, mua nuk më do, te mua vjen për interesa dhe mbështetje ekonomike. Ata 40-vjeçarët nëse largohen një ditë shumë vajza do t’i bëjnë pushimet me Durrës dhe jo Dhërmi”, tha Mane.

Lexo edhe:   “Do e marr Berisha me vete?”, Frrok Çupi bën parashikimin e frikshëm: Ajo është në gropë!