Gjini i “Kosheres” i revoltuar me Bashën: Berisha është si Unikkatili

181

Një ndër personat që është revoltuar më së shumti ndaj vendimit të Bashës për të larguar Sali Berishën nga grupi parlamentar është dhe Gjini i “Kosheres”. Simpatizanti më i flaktë i ish-kryeministrit nuk kurseu kritikat ndaj liderit demokrat.

 

Duke komentuar vendimin gjatë puntatës së parë të sezonit të ri të Kosheres që ka nisur në Abc, Gjini e krahason ish liderin demokrat me reperin Unikatili. “Kanë larguar Berishën nga grupi parlamentar i PD-së.

 

Na ka rënë gjëma, ndodhi ajo që nuk ishte pritur. Luli vocërr u bë burrë. I ka thënë babës dil içik nga shpia. Duan të largojnë Berishën, na ka zënë halli por është si Unikatili, ju ha prej së gjalli.”, thotë ndër të tjera Gjini.

 

Lexo edhe:   “Aldo Lipe ka qenë gjithmonë xheloz për suksesin tim”/ Habit Paloma me deklaratën e saj