“U prehsh në paqe”, Erion Braçe ndan lajmin e hidhur (FOTO)

368

Ish-zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar i pikëlluar për ndarjen e parakohshme të 44-vjeçarit nga Lushnja, Altiment Qose.

Baba i një vajze, 44-vjeçari që merrej me përpunimin e hekurit humbi jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e një aks identi tr agjik.

“TE PREHESH NE PAQE ALTI QOSE!

Kjo eshte puna jote;

Do te te kujtoj gjithmone keshtu,

me ngjyra e te persosur ne pune.

Si une edhe cdo banor i Mertishit, Kemishtajt etj.

Ariol ngushellime per vellain ty dhe familjes tende!”, shkruan Braçe.

Lexo edhe:   Vjen njoftimi i rëndësishëm për shoferët, ja kur rifillon kolaudimi i automjeteve (Video)