Këngëtari i njohur bie nga helikopteri pas koncertit, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

188

Këngëtari i njohur britanik i rrokut Liam Gallagher ka shokuar fansat kur tregoi në rrjetet sociale se kishte rënë nga helikopteri pas koncertit të një nate më parë, në ishullin jugor britanik Isle of Wight.

- PUBLICITET -

48-vjeçari shpërndau një foto në rrjetet sociale ku shiheshin pl agët në fytyrë si pasojë e rënies së rrezikshme, por me sens të fortë humori, Gallagher tha se mund ta përdorë foton për kopertinën e albumit të ardhshëm.

Duke bërë si gjithmone rolin e komedianit, ish-anëtari i grupit Oasis shkruante: “Shihni si rashë mbrëmë nga helikopteri, nuk paska shkuar gjithçka mirë .. kush thotë se RnR ka vd ekur? … Keith tani mund ta th yesh baterinë nga in ati”.

Lexo edhe:   Do i futet muzikës edhe ajo.../ Sara la Poem në shtëpi dhe ngjitet në skenë me Ledrin…