Arbana Osmani zbulon detaje për “Big Brother VIP”, tregon sa opinionistë do ketë, ku do transmetohet dhe kush do kujdeset për veshjen e saj

94

“Big Brother VIP” do të nisë shumë më shpejt nga ç’e mendonit. Që në momentin që u përfol se ky “reality shoë” do të kthehej në ekran nisën aludimet e shumta se kush mund të jenë personazhet e përzgjedhur për të marrë pjesë.

- PUBLICITET -

Së fundmi, vetë Arbana ka treguar në InstaStory detaje për këtë reality-shoë që po pritet kaq shumë nga publiku.

A do transmetohet në YouTube?

Vetëm disa pjesë të përzgjedhura.

A do ketë publik në studio?

Po, edhe një numër ku mund të rezervoni.

A do jetë Lori (Hoxha) sërish stilistja jote?

Është shumë më e përfshirë. Ne diskutojmë për shumë gjëra, përfshirë edhe veshjet e mia.

Sa opinionistë do ketë?

2

Në cilat ditë do jenë dy lives shoë?

Të martë dhe të premte.

A mendon se do ketë aq shikueshmëri sa BB para disa vitesh?

Jo, do ketë më shumë.

A do ketë VIP nga Kosova?

Sigurisht.

Çunat do do i lësh?

E para s’do punojë 24 orë sepse kam super staf. E dyta, kam një superskuadër me gjyshe, familjarë dhe dado. E treta, do rri me ta në çdo moment të lirë.

Lexo edhe:   “Gylperi” flet për rolin e saj: Jam frymëzuar nga nëna ime