A të kanë ngacmuar ndonjëherë meshkujt? Ronaldo Sharka vë në siklet Sazan Gurin, ja reagimi i ambienatlistit

128

Ka nisur mbrëmë sezoni i dytë i “EXPULS” nga Ronaldo Sharka në ekranin e RTV Ora të shtunën mbrëma (18 shtator 2021).

- PUBLICITET -

Në pjesën e parë të programit, për të diskutuar për temën “Prindi 1,2 apo 0” ka qenë ambientalisti Sazan Guri, Erion Zeqiraj dhe Isa Myzyraj.

Në fund të debatit, moderatori Ronaldo Sharka vendos paksa në siklet Sazan Gurin duke e pyetur nëse e kanë ngacmuar ndonjëherë meshkujt, ndiqni videon për të parë reagimin:

Lexo edhe:   Çfarë shihni diçka të gabuar në këtë foto?