Tronditet Shqipëria nga tjetër ngjarje e rëndë. Burri i merr jetën gruas dhe më pas edhe vetes

121

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme nëfshatin Babunjë të Divjakës, ku një burrë i ka marre jeten bashkëshortes dhe më pas vetes.

Mësohet se dy viktimat janë Hekuran Rrasa dhe Fëllënxa Rrasa, teksa ende nuk dihen shkaqet që çuan në këtë ngjarje të rëndë.

Lexo edhe:   Dhunohet nga policët brenda burgut të Fushë Krujës, i dënuari në gjendje të rëndë