Hermes Nikaj flet për herë te parë pas arrestimit të bujshëm

Hermes Nikaj, gazetari i njohur shqiptar i cili prej disa vitesh ka qenë pjese e RTV Ora, pas arrestimit të bujshëm të rreth dy viteve më parë ka vendosur të flasë për herë të parë publikisht të gjitha të vërtetat e lajmeve.

 

Ai ka zgjedhur të rrëfehet ekskluzivisht në EXPULS nga Ronaldo Sharka në RTV Ora, dhe emisionin e plotë do keni mundësi ta ndiqni ditën e shtunë, 18 shtator në RTV Ora dhe social media.

Moti shënon sot kthesën e madhe, ja sa do të shkojnë temperaturat

Territori Shqiptar përgjatë ditës së martë pritet të përfshihet nga një sistem i paqëndrueshmë atmosferik duke sjellë në vend vranësirave të shpeshta përgjatë gjithë...

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME