Gruaja kap mat burrin me të dashurën në kinema, reagimi i tij (VIDEO)

Një dramë e vërtetë dashurie është regjistruar në Kolumbi. Në pamjet e bëra virale në rrjetin social “Tik Tok” shihet se si gruaja, kapi “në flagrancë” në kinema burrin me të dashurën.

Në video burri dhe e dashura shfaqen teksa po shijonin filmin, kur aty mbrapa ishte gruaja e tij që nisi të ngrinte tonet.

E dashura largohet për të parandaluar atë që mund të ndodhte, ndërsa burri pranoi disa goditje nga e shoqja që ishte shumë e tronditur për atë që pa.

Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme.

https://www.tiktok.com/@capi_oficial38/video/7005981055769431302?sender_device=mobile&sender_web_id=7008993448103773701&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

TE TJERA