Çfarë luksi! Veshja e fundit e Capital T gati kap shifrën e një shtëpie

168

Reperi i njohur, Capital T, është një nga të famshmit shqiptarë më të paguar në Shqipëri. Kjo ka bërë që ai të ketë edhe një jetë luksi.

Gjithçka reflektohet edhe në rrjetet sociale, ku Kapo shfaqet gjithmonë me makina të shtrenjta, të sapodala në treg.

Sakaq, edhe veshjet e tij janë të markave më në zë.

“Shqip.closet” ka zbuluar se reperi ka shpenzuar për dukjen e fundit mbi 20 mijë euro.

Sa i përket muzikës, Capital T shumë shpejt do të vijë me këngë të re dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Lexo edhe:   E ZURI GJUMI DHE NUK SHKOI NË EMISION, GENTIAN ZENELAJ BËN ATË QË S'E PRISTE ASKUSH