“Bën kot sikur do burrë, është e lidhur” Gazetari nxjerr “zbuluar” konkurrenten e “Përputhen”

147

Disa mesazhe kanë dalë nga fansat, të cilët i kanë zbuluar të fshehtat Adës, konkurentes së programit “Përputhen”.

Materialet i ka publikuar gazetari Andi Vrapi, dhe thuhet se vajza brune është prej vitesh në një lidhje dashurie.

“Kjo femer jeton ktu n’Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’Komunë dhe shkon çdo muaj në Turqi, bën belin e b*thët. E njof këtë pa u fut n’përputhen”.

Lexo edhe:   ‘Jam i dashuruar dhe i lumtur’, Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës