Bashën e “zë gjumi” në ecje: Kush dreqin e la kaq shpejt këtë seancë, pa gdhirë mirë?

120

Kryedemokrati Lulzim Basha ka shkuar në seancën plenare të kësaj të enjte, pothuajse një orë më vonë se të tjerët.

- PUBLICITET -

 

Ai është fotografuar duke shkuar në Kuvend jo me ndonjë qejf të madh. Ai dhe politikanët e tjerë do të duhet të dëgjojnë kryeministrin Edi Rama, për programin qeverisës të katër viteve të ardhshme.

 

Një pyetje irunizuese ka shpërthyer në rrjet ku Basha i bën pyetje Gazment Bardhit se kush dreqin e la kaq shpejt seancën.

Lexo edhe:   Video-Zjarrfikësi i maskuar si Babagjysh i propozon për martesë të dashurës