Ardit Gjebrea bën vaksinën, shpërthejnë komentuesit: Je gënjeshtar, shiringa është bosh. Po agen ku e ka?

489

Kengetari dhe prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea ka publikuar dje ne rrjetet sociale nje foto ku shihet duke bere dozen e dyte te vaksines. Vete moderatori ka reaguar permes nje postimi ne rrjetet sociale.

“I vaksinuar plotesisht. Doza e dyte e Pf’izerit” – shkruan Gjebrea.

Por, mesa duket shume ndjekesve te tij nuk iu mbushet mendja dhe kane shperthyer ne akuza te ndryshme.

Disa prej tyre shkruajne se ai genjen dhe se tallet me njerezit. Sipas tyre shiringa eshte bosh.

Disa te tjere shprehen se ai ka bere serum ose vitamina. Per me shume lexoni disa nga komentet qe jane marre ne profilin e moderatorit ne Instagram.

Lexo edhe:   Fevziu i befason të gjithë, tregon historinë e padëgjuar të ish-kryeministrit të Shqipërisë: Mashtronte gruan