Orinda nuk lodhet duke u bërë ‘block’ të gjithëve atyre që po i thonë këtë gjë

133

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur italiane Loretta Goggi përmes një statusi në Facebook, deklaroi se nuk kishte ndërmend të duronte gjuhën e helmit në rrjet ndaj kishte vendosur të largohej përfundimisht nga interneti.

 

Ndërsa Orinda Huta, ka vendosur të bëjë diçka tjetër. Në një Instastory, këngëtarja e njohur ka shkruar se nuk do lodhet së bëri “block” gjithë atyre personave që i tregojnë ta mbajë qenin larg vajzës.

 

Dhe s’ka faj! Njerëzit i japin të drejtë vetes të japin mend e këshilla kur s’ti kërkon njeri! Qeni i Orindës quhet Ruby dhe ai shfaqet kudo në videot që poston këngëtarja.

 

Lexo edhe:   Hyrja e re në Për’puthen i lë të gjithë pa fjalë: Jam 28 vjeç dhe kam një fëmijë…