Ka disa kohë që po përflitet për një lidhje mes tyre, Antonela nxjerr ‘zbuluar’ Borën dhe Atdheun

265

Prej kohësh është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë nisur një lidhje mes tyre dhe Antonela i ka shtuar thashethemet me veprimin e fundit.

Në një fotografi të publikuar Antonela i komentoi Atdheut duke i thënë:

“Mfal mos je binjak?”

“Po veç mungon një binjake”, ia ktheu ish-konkurrenti teksa një ndjekëse i replikon:

“Nai bricjap doje të thoje”

“Ah sa i du bricjapet dashtë zoti fatin e jetës e kam bricjap”, iu përgjigj Atdheu dhe më pas i fshehu komentet, por syrit të publikut nuk i shpëtuan.

Kujtojmë se Bora Zemani i përket në Horoskop pikërisht shenjës së Bricjapit dhe lajmet për një histori romance të mundshme mes Atdheut dhe Borës kanë qenë të pranishme kohët e fundit për shkak të deklaratave të ish-konkurrentit.

Lexo edhe:   Turpërohet prezantuesja/ I tërheqin fustanin dhe i dalin të gjitha sheshit