Jul Deda feston ditëlindjen, stafi i Klanifornia i bën tortën me fiksimin e përjetshëm të tij (foto)

Aktori i njohur i humorit Julian Deda feston ditëlindjen nën shoqërinë e Turjan Hysës dhe të të tjerëve.

 

Në tortën që i kanë bërë surprizë për ditëlindje, është vizatuar koka e Sali Berishës.

 

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

 

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacmojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë.

 

 

TE TJERA