Ish kryeministri Fatos Nano feston sot ditëlindjen, Taulant Balla i nxjerr foton…

168

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka uruar ditëlindjen e 69-të ish-kryeministrit Fatos Nano.

Balla ka zgjedhur një foto të vjetër me Nanon kur ishin së bashku pjesë e PS dhe parlamentit.

Hapat e parë në politikë Balla i ka hedhur në kohën kur Nano ishte kryetar i Partisë Socialiste.

Lexo edhe:   THATËSIRA, “SHTERRON” LUMI DRIN