E papritur…/ Ja momenti kur Rudina del me vogelushen e saj…

Rudina Dembacaj eshte nje nga personazhet me te perfolura kohet e fundit jo vetem per jeten profesionale por edhe ate private.Rudina prej shume kohesh eshte pjese e ekranit ku ka luajtur role te shumta ne shume spektakle humori dhe jo vetem.

Ajo eshte nje aktore e mrekullueshme e cila me talentin e saj te paaritshem si dhe me humorin spontan qe e karakterizon ka bere per vete shume fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesine pafund ne projektet qe realizone.Rudinen e kemi pare ne skenat e shume spektakleve te humorit permendim ketu “Portokalli” dhe “Al Pazar” ku sigurisht me rolet e saj mjaft te populluara ka marre duartrokitje te shumta nga publiku.

Sefundmi Rudinen mund ta shikojme cdo te shtune ne televizionin Klan pasi ajo eshte bere pjese e spektaklit “Klanifornia”.Perpara disa ditesh u tarnsmetua edhe punatata e pare e spektaklit dhe prezenca e Rudines i dha akoma me shume lezet, ajo u komplimentua pafund nga publiku te cilit i kishte munguar humori i saj ne keto spektakle.

Tashme Rudina eshte e angazhuar edhe me nje projekt tjeter shfaqjen teatrale “Boeing Boeing”.Ajo sebashku me kastin e aktoreve kete shfaqeje e paraqesin ne sallat e teatrove ne qyetet te ndryshme ne vendin tone dhe duhet thene qe eshte nje shfaqeje mjaft e sukseshme e cila eshte pritur shume mire nga publiku pasi sallat jane gjithmone te tejmbushura per ta shijuar kete komedi.

Mbremjen e djeshme ne shfaqjen e radhes qe Rudina ka dhene ka marre me vete ne skene edhe vogelushen e saj Viktoria.Ajo ka publikuar nje video teksa ne fund te shfaqjes duket kapur perdore me vogelushen e saj dhe te dyja perkulen ne shenje falenderimi per publikun.

Krahas videos ajo ka shkruajtur “E vogla ime me mua edhe ne skene sot”.Ky eshte nje moment i vecante pasi per here te pare Viktoria ngjitet ne skene me nenen e saj. Ndoshta ne te ardhmen edhe Viktoria do te ndjeke hapat e nenes se saj te behet nje femer e sukseshme dhe nje aktore e talentuar.

https://www.tiktok.com/@showbizshqiptar/video/7007791285134200069?sender_device=mobile&sender_web_id=7008532885985510918&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

TE TJERA