Beti Njuma ishte ‘live’ në emision, në studio plas e qeshura kur panë se kush hyri brenda (video)

161

Një zog ka hyrë në studion e emisionit të gazetares Beti Njuma, e cila sot nisi puntatën e parë të emisionit të ri “Ora e Betit”.

 

Teksa emisioni po transmetohej “Live”, zogu ka hyrë brenda studios, ndërkohë që të pranishmit kanë nisur të qeshin.

 

Gazetarja Beti Njuma, e cila e ka vënë re ka thënë se nuk e di se si ka hyrë dhe nga ka hyrë, duke qenë se ka shumë korridore deri tek studioja.

 

Lexo edhe:   A keni fat në jetë? Zgjidh një lule dhe mësoje tani