Lulzim Basha pronar jahti? Ish-deputeti ngre dyshimet dhe e pyet: Sa euro ka kushtuar? E ke ankoruar në Francë

Ish-deputeti i opozitës, Kujtim Gjuzi ngre dyshime se kryedemokrati Lulzim Basha është pronar i një jahti që qëndron i ankoruar në Francë.

Përmes një postimi në Facebook, Gjuzi pyet Bashën se “sa ka kushtuar jahti” që ka të ankoruar në brigjet perëndimore të Francës prej 5 vitesh.

Është e paqartë se nga e ka marrë Gjuzi këtë informacion, si dhe vërtetësia e tij.

“KONSERVATORËT PYESIN Lulzim BASHËN Sa Euro kushton Jahti i tij ankoruar në brigjet perëndimore në Francë 2017-2018-2019-2020-2021”, shkruan ai në Facebook.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img