“Do doja që Berisha të ikte me….”/ Flutura Açka për përplasjet në PD: Jam e …

Shkrimtarja dhe deputetja e PD, Flutura Açka ka komentuar në emisionin “Zona Zero” në Top News zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike

 

Por kë mbështet në përplasjen Basha-Berisha, pas përjashtimit të këtij të fundit nga grupi i PD?

 

Açka u kujtoi dy liderëve se PD është më e madhë se drejtuesit, ndërsa shtoi se do të dëshironte që Berisha të ikte nga PD me duartrokitje.

 

“Unë nuk kam shumë kontribut në PD. Unë kam kontribut në demokraci dhe demokracia është më e madhe se vetë PD-ja. Basha apo Berisha? Nuk mund të marr dot krah në respekt të çdo demokrati, por sigurisht që kam tronditje. Besoj se PD do dalë më e fortë nga kjo tronditje. Kam bindjen që kjo ngjarje do ta forcojë Partinë Demokratike.

 

Unë do të kisha dashur një Berishë që të ikte nga PD me duartrokitje. Është një nga zotërinjtë e PD dhe si i tillë ai do largohet. PD është e detyruar që të kalojë në këtë proces dhe të bëhet më e fortë. Partia është e para. Këtë duhet ta dinë të gjithë”, tha Açka

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...