Ada e PërPuthen prej vitesh e dashuruar? Dalin detaje të dyshimta… (Foto)

149

Emisioni “Për’puthen” arrin t’i bëj të famshëm të gjithë protagonsitët.

 

 

Jo rrallëherë, konkurrentet janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës.

 

Së fundmi, ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.

 

“Kjo femer jeton ktu n Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’ Komundë dhe shkon cdo muaj në Turqi e bën belin e b*thet. E njof këtë pa u fut n’përputhen”- ka thënë një ndjekës.

 

Se si qëndron e vërteta, duhet të presim deri në ndonjë sqarim nga vet Ada.