Xhemi Shehu poston një foto të pazakontë, porkomentet që mori ishin…

91

Xhemi Shehu është tërhequr nga ekrani, por jo vëmendja ndaj saj.

Së fundmi prezantuesja e dashur e publikut ka postuar një foto ku shihet me një pamje krejt të ndryshme nga imazhi që kemi në mendje. Xhemi ka vendosur t’i bëjë flokët me kaçurrela.

Pas fotos së publikuar nuk kanë vonuar dhe dhjetëra komente, të cilat e kanë komplimentuar për ndryshimin. Me kaq pozitivitet sa është pritur ndryshimi, s’do jetë çudi që Xhemi të vijojë ta mbajë gjatë këtë model./revistawho.com