U GJET KENGETARJA E PARE! KONKURRENTJA QE CMENDI DJEMTE E PERPUTHEN, DIKUR KONKURRONTE NE X-FACTOR

Shpeshhere ka ndodhur qe konkurrentet e Perputhen ti kemi pare diku tjeter me pare. Keshtu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bjonde e cila zgjoi fantazite seksuale te djemve sapo u fut ne program.

 

Ne rrjet po qarkullon nje video teksa vite me pare Alvisa ka konkurruar ne X Factor dhe me zerin melodioz ka lene jurine pa fjale.

 

Pra mesazhi u kuptua, nuk u be dot atehere kengetare tani do te behet pas Perputhen. Historine e dime: nuk do te zgjedh dot nje nga djemte, do te lere programin dhe do publikoj kengen e pare!

 

 

TE TJERA