HYRJELAJMESHOWBIZ'Ruaju mos të të mbysë paaftësia...', Arjan Konomi ka dy fjalë me...

‘Ruaju mos të të mbysë paaftësia…’, Arjan Konomi ka dy fjalë me Tean

Tea Trifoni është rikthyer në ekran si pjesë e programit “Goca dhe gra”, mirëpo Arjan Konomi duket se nuk e ka pëlqyer zgjedhjen e ish-konkurrentes së “Përputhen”.

 

Opinionisti i ka shkruar një koment Teas në postimin e saj të fundit duke i thënë të bëjë kujdes pasi sipas tij ajo nuk do mund të shfaqë aftësinë e saj.

 

“Tea suksese ne “aventuren” e re televizive! Je shume mire por te takonte nje emision krejt tendin. Kam merak se aty nuk do te mund te shfaqesh tere aftesine tende ne ekran. Ruaju mos te te mbyse paaftesia e te tjereve! Suksese!”, i shkruan Arjani.

 

TE TJERA

spot_img