E kush nuk e mba mend Marjeten e Pallatit 176? Nuk do e njihni si duket ajo pas 30 vitesh

Vitet ikin por vlerat ngeli keshtu ka ndodhur me keto njerez plot vlera ne kinematografine shqiptare.Respekt per te gjithe keta njerez.

 

“Pallati 176“ ka qene nje nga shfaqjet me te bukura shqipatare dhe realizuar ne menyre perfekte.Plus me nje klas aktoresh shume profesionist.

 

Nje shfaqe qe te ben te qeshesh dhe plot situata te bukura.

 

Personazhet e kesaj komedie jane super aktore dhe kane shkruar me shkronja te arta emrin e tyre ne kinematografine shqiptare.

 

Kane kaluar 30 vite dhe ata jane ende te fresket ne memorien tone por a e mbani mend Marjeten, gruan e Vanit?

 

Sigurisht qe po. Vitet kane kaluar dhe aktorja e mirenjohur Elida Manushi ngelet ne mendjen tone per kete dhe role te tjera.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...