Edi Paloka: Azem Hajdari dhe Sali Berisha janë pjesa më e mirë e historisë së PD

149

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka përmes një statusi në rrjetet sociale përkujton 23-vjetorin e ndarjes nga jeta të Azem Hajdarit.

 

Ndër të tjera Paloka shprehet se Azem Hajdari u eleminua nga “bandat e pushtetit” ndërsa e cilëson atë dhe Sali Berishën si pjesa më e mirë e historisë së PD.

 

Shkrimi i Palokës: