Vjaza qe kerkon burre tek “Per’Puthen” thote se djemt shqiptar nuk jane gje ne krevat…

Emisioni rinor Për’puthen është veshur dhe me një petk thashethemesh që bëhen objekt bisedash në studio në këtë program të përditshëm në Top Channel.

Të premten, ngjalli debat një citim deklarate për cilësinë e aktit të meshkujve shqiptarë.

Ishte një koment i njëri prej konkurrentëve që ndezi debat në studio. Ai tha se ka dëgjuar Ritvanën në dhomat e veshjes të thoshte se:

“Sa më shumë ditë kalojnë aq më shumë e kuptoj që meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat”.

Kjo e fundit ka reaguar duke thënë se e gjitha ka qenë një keqkuptim dhe pjesë e një humori mes dy vajzave.

TE TJERA