Tea tregon me ne fund se me parate e kuj shkoi ne Dubai…

U bë e famshme në emisinin ‘Përputhen”. tashmë rreth jetës private të saj qarkullojnë mjaft lajme e thashatheme.

Në emisionin që mban titullin “Goca dhe Gra” Tea, teksa po flisnin për pushimet verore, zbuloi se i ka kaluar nga jugu i Shqipërisë deri në Dubai.

“E fillova me jugun e Shqipërisë, e pastaj në Dubai. Atje isha në maj dhe ishte tmerrësisht nxehtë. Një javë kalova atje”, tha Tea.

Madje Trifoni habiti të gjithë me një deklaratë që bëri. Ajo u shpreh se në një javë qëndrim në Dubai, ka shpenzuar më pak se një fundjavë në jug të Shqipërisë.

“Por mund të them me plot gojë që gjatë një jave që kam qëndruar në Dubai, kam harxhuar më pak sa harxhova një fundjavë në jug”, tha ajo, ku shtoi se ka shkuar me shoqërinë dhe se çdo gjë ka paguar vetë.

“Normale që me lekët e mia shkova. Në Dubai shkova me shoqërinë time dhe çdo gjë pakova vetë”, shtoi Tea, e ngacmuar nga Fatma Haxhialiu që e pyeti nëse i ka paguar vetë pushimet.

TE TJERA

spot_img