Pas vendimit për Berishën, rrjeti nuk përmbahet dhe plas GALLATA me Lulzim Bashën: Më fal, babi!

267

Vendimi i kryedemokratit Basha për të përjashtuar Sali Berishën ka ngjallur reagime të shumta në opinionin publik.

 

Përveç debateve politike dhe qëndrimeve pro e kudnër për vendimin e Bashës, faqet e “meme-ve” në rrjetet sociale kanë shfrytëzuar rastin për të ironizuar me politikën.

 

Këto janë disa nga “meme-t” që janë publikuar pas vendimit të Bashës: