Eduardi i bën pyetjen provokuese konkurrentes së re: Sa zgjat se*si me ty?

Alvisa është vajza e fundit që iu bashkua studios së Për’Puthen. Hyrja e saj ndezi menjëherë atmosferën mes djemve ku debatet e para me zë të lartë filluan.

 

Njëri prej djemve ka guxuar ti drejtojë një pyetje mjaft intime Alvisës.

 

Sa zgjat se*si me ty deri në orgazëm?

 

Po paske qenë i fëlliqur i kthehet konkurrentja duke shtuar se është një pyetje mjaft intime që nuk do ti japë përgjigjie publikisht.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...