Basha ‘i preu biletën’ ish-kryeministrit, vjen reagimi i parë nga familja Berisha

Pas përjashtimit të vjehrrit të tij nga grupi parlamentar i PD me vendim të kryetarit Lulzim Basha, ka reaguar dhe dhëndri i ish-kryeministrit, Jamarbër Malltezi.

 

Ai ka dalë hapur në mbështetje të Berishës, të cilin e konsideron tashmë si legjendë.

 

Ai thotë se forca më e madhe e ish-kryeministrit që po e shtyn të luftojë për drejtësi kundër kryediplomatit të botës dhe kundër Soros lidhet me faktin që është një njeri i pashantazhueshëm.

 

REAGIMI I PLOTE:

 

TE TJERA