Gazetarja e njohur shqiptare tha se pagoi 220 euro dhomen ne jug por ajo qe i mungonte ne dhome ishte…

Duke folur për turizmin e kësaj vere, Ori Nebiaj, tha se pak gjëra kanë ndryshuar nga vitet e shkuara. Moderatorja tha se këtë vit numri i turistëve ka qenë më i lartë por cilësia dhe shërbimi, sipas saj çalojnë sërish.

 

Po kështu, ndër problemet që ajo kishte evidentuar këtë verë, ishin rrugët e prishura, mungesa e shërbimeve në spitale, dhe mbeturinat.

 

Përpos këtyre Nebiaj tregoi se ka paguar 220 euro për një natë, në një hotel në jug të vendit, ku mungonte shërbimi në dhomë.

 

Nisur nga kjo moderatorja u shpreh se për turizmin në vend, ka ende punë për të bërë.

Kejvina Kthella flet për sherrin e dikurshëm dhe ka diçka për të thënë për Einxhel Shkirën

Më shumë se dy vite më parë burime për “Iconstyle.al” treguan për një sherr midis tre vajzave të njohura, Einxhel Shkira, Kejvina Kthella dhe...

Pjesmarrja në Kënga Magjike, flet Irma Libohova: Nuk kam hyrë për…

Irma Libohova ishte e ftuar në ‘Abc e Pasdites’ ku foli për këngën me të cilën merr pjesë në ‘Këngën Magjike’ këtë vit.   Kënga “E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME