Familja afgane vjen ne Tirane por e gjen belaja.Ja cfare i ndodh…

254

Një familje afganësh në Tiranë, raportohet se janë infektuar me Covid.

 

Të dy prindërit dhe 3 fëmijët r tyre kane rezultuar pozitivë, teksa vajza e tyre 2-vjeçare është shtruar në repartin Covid në spitalin e Pediatrisë në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’.

 

Pranë saj qëndron i ati, ndërsa pjesa tjetër e familjes janë vetëizoluar në shtëpi pasi s’kanë patur shqetësime shëndetësore.

 

I urojme sherim te shpejt