Postoi këngë në gjuhën serbe, kërcënohet shqiptarja: S’mundem më të duroj p…

Një vajzë e re nga Kosova ka marrë komente kërcënuese për shkak të një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

 

E reja kishte shpërndarë një video me një këngë në gjuhen serbe dhe duket se zanafilla e kërcënimeve nisi këtu.

 

Përmes një video në rrjetet sociale, vajza e cila jeton në Zvicër ka thënë se nuk mund të durojë më këtë presion dhe kërcënimet që merr në adresë të saj.

 

 

 

 

 

 

https://video.gjirafa.com/untitled-design-mp4-9

 

 

TE TJERA

spot_img