Paskemi te reja! Ribashkohen Atdheu dhe Antonela?

119

Atdheu dhe Antonela shprehen hapur pelqimin per njeri tjetrit ne Perputhen, por gjerat mes tyre u krisen dhe nuk dolen se bashku si cift. Por dicka po bluhet tashme.

Pak me pare ata kane publikuar nje postim ne Insta story nga i njejti ambient ne Tirane.

Madje burime per Kryefjala.com kane pohuar se dyshja kane qene duke darkuar se bashku dhe dukeshin mjaft te afert me njeri tjetrin.

Cfare i bashkoi Atdheun dhe Antonelen? Ndoshta jane duke filluar nje etap te re se bashku. E nese eshte keshtu urime!