Të gjithë presin dasmën e saj me Gencin, por Eni Koçi i ‘zhgënjen’ me përgjigjen e fundit

110

Eni Koçi ka treguar nëse do të bëjë dasmë me të fejuarin e saj, Genc Prelvukajn.

 

Artistja mori një pyetje nga fansat në Instagram lidhur me këtë temë, dhe ajo nuk përtoi të përgjigjej.

 

Eni tha që nuk e beson se do të bëhet dasmë pasi çdo ceremoni familjare e kanë bërë vetëm me familjet.

 

Lexoni më poshtë postimin./Prive.al